Notice: unserialize(): Error at offset 2 of 63 bytes in /home/zerikir/domains/zerik.ir/public_html/includes/bootstrap.inc on line 558 شرایط جدید اعتبارات در سال 97 | سامانه خريد و فروش آنلاين طلا | تجارت الکترونیک زریک
چهارشنبه 28 شهريور 1397 03:00
    ضمانت نامه بانکی برای معاملات آنلاین طلا
 
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک
اونس طلا56,328,00056,478,000
مثقال طلا 70517,280,00017,430,000
گرم 24 عیار5,325,5755,365,575
گرم 18 عیار3,982,7954,022,795

نرخ خرید و فروش انواع سکه وطلا زریک

ضمانت نامه بانکی برای پول مشتریان

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کار معاملات آنلاین سکه و طلا

 

ساعت کاری فروشگاه زریک

 

ساعت کاری معاملات آنلاین اونس در زریک

با توجه به اینکه یکی ازمعضلات اکثر معامله گران در بازار های بورس جهانی و یا بورس داخل  کمبود سرمایه می باشد از این رو در این نوع بازارها به مشتریان خاص و معامله گر بر اساس معیارهای مختلفی اعم از معدل مانده سه ماه گذشته، یا گردش سالانه، ماهانه و یا سایر موارد اعتبار بر مبناهای مختلف داده می شود که بتوانند بیشترین بهره وری را از این بازار ها داشته باشند.

 

لذا مجموعه زریک که در طول چندین سال گذشته همواره پیشرو در ارائه خدمات نوین در عرصه معاملات آنلاین طلا در کشور بوده است تصمیم بر این گرفته است تا طبق بازه های زیر به معامله گران حرفه ای خود که صلاحیت آن ها نیز تایید شده است اعتبار اعطا نماید تا بتوانند بهره وری بیشتری از این بازار داشته باشند :

 بازه ضریب اعتبارات بدون ضمانت نامه :

تا 500 میلیون تومان، یک برابر ( کارمزد به ازای هر یک میلیون 10 هزار تومان ماهیانه)

بالای 500 میلیون تومان، دو برابر ( کارمزد به ازای هریک میلیون 15 تومان به صورت ماهانه)

 

قوانین استفاده از اعتبارات :

 

-          تعلق نگرفتن سود روزشمار به مانده ريالی در حین استفاده از اعتبارات.

-          کالاهای خریداری شده با استفاده از اعتبارات غیر قابل تحویل می باشد.

-          بازه استفاده از طرح اعتباری یکسال می باشد و در صورتیکه شخصی زودتر از موعد یکساله اقدام به لغو اعتبار نماید تا شش ماه از دریافت اعتبار منع می گردد. مگر اینکه قبل از ده روز نسبت به تمدید اعتبار خود مجددا اقدام کرده و با پرداخت دو برابر کارمزد اولیه مجددا اعتبار دریافت نماید.

-           در صورت عدم رعایت قوانین و یا تخلفات و یا صلاحدید شرکت اعتبار اعطا شده قابل لغو از سوی زریک می باشد.

 

تذکرات:

-          با توجه به استقبال گسترده از این طرح به درخواست ها براساس اولویت رسیدگی می شود و تعهدی در قبال همه درخواست ها وجود ندارد و ممکن است شما شرایط را داشته باشید اما اعتبار برای اعطا به شما وجود نداشته باشد و ظرفیت شرکت تکمیل شود.

-          بدیهی است که زریک متعهد به اعطای اعتبار به تمام درخواست مشتریان محترم نمی باشد و فقط مشتریانی که دارای شرایط اخذ اعتبار می باشند با بررسی وضعیت حساب آنها پس از ثبت درخواستشان از طریق تلگرام یا بخش پیام های خصوصی و یا تماس تلفنی با زریک اعتبار اعطا می گردد. اما در صورتیکه شخصی ضمانت نامه بانکی دریافت کرده باشد می تواند تا یک برابر کل شارژ ریالی خود بدون نوبت اعتبار دریافت نماید.

-          اعطای اعتبار به ترتیب اولویت ثبت نام و بر اساس منابع زریک که محدود می باشد اعطا می گردد و زریک تعهدی در قبال اعطای این اعتبارات به همه مشتریان ندارد.

توجه مهم : در صورتيكه شرايط فوق تغيیر كند زريك فقط تا پایان دوره یکساله به شرایط قبلی عمل می نماید و در صورت تمدید دوره جدید با شرایط جدید اعتبار اعطا می گردد.

 

در نظر داشته باشید که برای دریافت اعتبار حتما باید از طریق یکی از سه روش فوق به مجموعه زریک درخواست خود را اعلام نمایید.

 

نظرات

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی