دوشنبه 27 خرداد 1398 08:31
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کار معاملات آنلاین سکه و طلا

 

ساعت کاری فروشگاه زریک

 

با توجه به اتفاقات چند روز گذشته مبني بر تخلف يكي از سايت هاي جديدالتاسيس كه ما بارها در رابطه فعاليت غير قانوني و امتيازات غير منطقي به مشتريانش که باعث سود های نا متعارف شده بود ،در مورد آن هشدار داده بوديم لازم دانستيم توضيحاتي را در اين ارتباط ارايه نماييم:

 

همانطور كه مي دانيد مجموعه زريك بنيانگذار معاملات آنلاین طلا در كشور بوده است و با ٧ سال سابقه در اين زمينه و كسب تجارب فراوان اقدام به ارائه ضمانت نامه بانكي كرد تا سرمايه مشتريان خود را بيمه نمايد قطعاً براي ارائه ضمانت نامه بانکی نياز به مجوزات مربوطه و مستندات قوي و همچنين منابع مالي بزرگ مي باشد و به همين دليل رسميت اين مجموعه بر بانك ها ثابت شده است و همكاري خود را ادامه داده اند.

در ارتباط با مجوز معاملات آنلاین لازم به توضيح است كه فرايند آن بدينصورت است كه زمانيكه شركت يا شخصي قصد راه اندازي كسب و كار در فضاي مجازي را دارد ابتدا بايد جواز كسب خود را از اتحاديه مربوطه اخذ نمايد و سپس اقدام به اخذ جواز تجارت الكترونيك خود از وزارت صنعت و معدن و تجارت نماید. پس هيچ اتخاديه كشوري مسئول اعطاي مجوز كسب و كار الكترونيك نيست و تنها مرجع صادر کننده وزارت صنعت و معدن می باشد که با درخواست متقاضی مدارک شرکت مورد بررسی قرار می گیرد که یکی از مهمترین آن ها داشتن جواز کسب از اتحادیه مربوطه می باشد و همچنین رعایت قوانین و مقررات ذکر شده در سامانه نماد الکترونیک مجوز فعالیت آنلاین برای شرکت ها صادر می گردد که اين ابهام بر اساس صحبت برخي مسئولين براي کاربران به وجود آمده است.

 

زریک با ارائه ضمانتنامه بانکی تلاش نموده است که سرمایه مشتریانش توسط بانک های معتبر تضمین گردد و مشتریان بدون تحمل ریسک و استرس در این زمینه فعالیت نمایند و همچنین زریک با تبلیغات و انتشار اطلاعیه ها در سامانه خود و ارائه تخفیفات به مناسبات اعیاد مختلف در کارمزد صدور ضمانت نامه بانکی سعی در تشویق مشتریان خود به اخذ ضمانتنامه داشته است تا انجام این عمل زریک در این نوع تجارت نوپا به مثابه یک رویه و قانون گردد که چنانچه شرکتی بخواهد وارد این عرصه شود حتما باید چنین تضمین هایی در اختیار مشتریان قرار دهد و بدین طریق هیچگونه راهی برای سو استفاده و کلاهبرداری در این زمینه وجود نداشته باشد و همچنین سد محکمی باشد برای ورود افراد و شرکت هایی که بدون تجربه کافی در این عرصه قصد قعالیت دارند و فقط با سو نیت می خواهند وارد این عرصه گردند و با کارهای فریبکارانه خود ضربه ای به این نوع تجارت نو پا بزنند.

 

توجه:صدور ضمانت نامه هیچ محدودیتی برای کاربران ندارد و بدون هیچ تبعیضی همه افرادی که بالای 5 میلیون تومان سرمایه دارند می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

نظرات

در مورد سکه ثامن نیز ، بنده قصد فعالیت در آن را داشتم که با راهنمایی و شفاف سازی کارشناسان زریک ( سرکار خانم اسلامی ) بنده از فعالیت در سکه ثامن منصرف شدم و از این بابت از خانم اسلامی بسیار بسیار ممنونم.
وگرنه مشخص نبود اکنون چه سرنوشتی داشتم.....

بنده چندین ساله که با زریک کار میکنم و انقدر اطمینان داشتم که به فکر ضمانت نامه و سایر موارد جهت تضمین سرمایه ام نبودم.
صداقت زریک در بحرانی ترین شرایط نوسانات ارزی ، و محدود نکردن خرید و فروش در این شرایط ، خود ضمانتی بر کارکرد صحیح و بی مشکل مجموعه زریک است .

با سلام
بنده حدود یکساله که با این مجموعه شریف و پاک دست روزانه درحال معامله هستم بدون هیچ گونه مشکلی! تنها ایراد سایت دیر واریز کردن وجه درخواستیه که امیدوارم با مدیریت مجموعه زریک این مشکل هم برطرف بشه! آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم حرفه ایی زریک

ببخشید بعد از گرفتن ضمانت نامه ایا پول بلوکه میشود یا میشود با همان پول معامله کرد ؟

پاسخ زریک :

با سلام،خیر بلوکه نمی شود و می توانید با 100 درصد سرمایه خود معامله کنید.

سلام. اینهمه توضیحات دست و پا شکسته دادید یکبار نیومدید به طور دقیق و شفاف بگید این ضمانت نامه دقیقا چیه و چطوری عمل میکنه. یکبار برای همیشه به یه مثال عددی و روشن بیان کنین دیگه. که فلان قدر پول باشه اینجوری تضمین میشه و با چقدرش میشه خرید کرد و چقدرشو میشه برداشت کرد و...

پاسخ زریک :

کاربر گرامی ؛ضمانتنامه سندی است که از طرف بانک به درخواست زریک به نفع مشتری صادر می شود تا بدینوسیله سرمایه مشتری که نزد زریک است توسط بانک صادرکننده تضمین گردد. صدور ضمانتانمه باعث محدودیت در معاملات شما یا برداشت وجه شما نزد زریک نمی گردد و هر زمان بخواهید با مسترد کردن ضمانت نامه وجه خود را دریافت می کنید. ملاک معاملات شما میزان موجودی ريالی شما می باشد.

 با سلام ، آیا پس از دریافت ضمانتنامه به مانده ریالی سود 15% تعلق می گیرد؟

پاسخ زریک :

با سلام،در صورتیکه اعتبار اخذ نکرده باشید بله سود تعلق می گیرد

سلام، برداشت هایی از ضمانت بانکی دارم که اگر صحیح نیست لطفا اصلاح بفرمایید 1. سرمایه ای که در قبال آن ضمانتنامه گرفته میشه تا پایان دوره یک ساله از طریق سایت قابل نقد شدن نیست و برای دسترسی به کل مبلغ لازمه یک سال صبر کنیم؟ 2. اگر هر زمان نیاز به پول فوری داشتیم می توانیم ضمانتنامه را از بانک نقد کنیم و زریک به اندازه مبلغ دریافت شده از موجودی ما کم میکنه؟ در این صورت اگر موجودی به صورت طلا باشه با چه قیمتی فروخته میشه؟ 3. اگر من 100 میلیون طلا بخرم و در قبال 70 میلیون آن ضمانتنامه بگیرم و پس از مدتی ارزش طلایی من 110 میلیون بشه آیا با فروش طلا میتونم 10 میلیون سود را برداشت کنم؟

پاسخ زریک :

با سلام،معنی ضمانت نامه یکساله بلوکه شدن سرمایه شما برای یکسال نمی باشدبلکه معنی آن این است که ضمانت نامه تا یکسال اعتبار دارد و بعد از آن مجددا قابل تمدید است.

در طول مدت یکسال اعتبار ضمانت نامه هر زمان بخواهید می توانید ضمانت نامه را نقد کنید.

در صورتیکه سودی مازاد بر مبلغ سرمایه اولیه بدست آورید می توانید برداشت کنید.

 نحوه ابطال ضمانت نامه بانکی چگونه است در صورتی که بخواهیم پول خود را پس بگیریم

پاسخ زریک :

با سلام،برای ابطال ضمانت نامه اصل ضمانت نامه را به همراه درخواست کتبی ابطال ضمانت نامه را به دفتر مرکزی ارسال می نمایید .

 با درود ؛ جهت اطمینان بخشی و افزایش اعتماد بیشتر در کاربران درصد مبلغ ضمانتنامه از 70 درصد به 90 درصد افزایش پیدا نماید ، ضمنا یکی از عوامل موثر در جذب کاربران بیشتر بعد از جلب اعتماد از طریق صدور ضمانتنامه کم کردن فاصله بین قیمت خرید و فروش طلا و سکه در حد ممکن و همچنین کم کردن زمان واریز وجه درخواستی به حساب کاربر و در صورت امکان افزایش زمان باز بودن بازار هست مثلا طبق روال سالهای قبل از ساعت 11 تا 9 شب و یا اگر جمعه ها هم مثل قبلا باز باشه چه بهتر ؛ سپاسگزار

پاسخ زریک :

با سلام،با توجه نوسانات شدید بازار در حال حاضر امکان کاهش وجه تضمین 30 درصد وجود ندارد. همچنین کاهش اختلاف خرید و فروش زیرا زمانی در بازار این اختلاف ها در معاملات عمده بازار کمتر بود و به تبع آن اختلاف خرید و فروش سامانه نیز کمتر بود لذا در صورت عادی شدن نوسانات بازار مجددا اختلافات کم خواهد شد.

در حال حاضر معاملات در بازار تهران از ساعت 12 آغاز می شود و قبل از آن مرحله پیش گشایش بازار می باشد که قیمت های درست و دقیقی نیست.

با عادی شدن شرایط بازار روزهای جمعه مجددا باز خواهد شد.

 سلام با توجه به اتفاقات پیش آمده لطفا برای اطمینان بیشتر مشتریان هزینه صدور ضمانت نامه را برای مدتی رایگان یا با تخفیف بیشتری در اختیار مشتریان قرار دهید. با این کار اطمینان مشتریان جدید و کسانی که هنوز ضمانت نامه دریافت نکرده اند و به خاطر اتفاقات اخیر نگران هستند برطرف خواهد شد. ممنونم

پاسخ زریک :

با سلام،مجموعه زریک همواره تخفیف های خوبی برای تشویق کابران به صدور ضمانت نامه در نظر داشته و خواهد داشت تا بتوانند با آسودگی خاطر تجارت خود را ادامه دهند.

به فرض اگر من ۳۰ میلیون در موجودی داشته باشم و برای آن ضمانت نامه بانکی دریافت کنم و دوباره ۳۰ میلیون دیگر به موجودیم اضافه کنم دوباره برای مبلغ جدید باید درخواست ضمانت نامه بانکی کنم

پاسخ زریک :

با سلام،در صورت تمایل می توانید درهر مرتبه افزایش سرمایه نسبت به صدور ضمانت نامه جدید اقدام نمایید و محدودیتی در صدور تعداد ضمانت نامه وجود ندارد.

با سلام ، ایا امکان استفاده از خدمات شما برای ساکنین خارج از کشور مهیا است یا خیر.

پاسخ زریک :

با سلام،بله یکی از ویژگی های سامانه زریک استفاده از آن در سراسر جهان می باشد

 هزینه صدور ضمانت نامه چه مقدار است

پاسخ زریک :

با سلام،نیم درصد مبلغ ضمانت نامه به صورت سالیانه

 با سلام و توفيق روز افزون شما اگر امكانش هست تعداد خط هاي تلفن براي تماس با پشتيباني را اضافه بفرماييد . با تشكر از امانتداري شما

پاسخ زریک :

با سلام،در حال حاضر 10 خط تلفن برای بخش های مختلف وجود دارد که حتما جهت سهولت تماس شما عزیزان تعداد آن را افزایش خواهیم داد.

ضمن عرض سلام,ضمانتنامه شامل چند درصد از وجه ما نزد زریک می باشد و چقدر هزینه دارد؟

پاسخ زریک :

با سلام،معادل 70 درصد از سرمایه مشتری مشمول ضمانت نامه می شود و نیم درصد از مبلغ تضمین شده ،هزینه صدور ضمانت نامه می باشد. که به صورت سالیانه به بانک صادر کننده پرداخت می شود

سلام لطفا بفرمایید بابت دریافت ضمانتنامه بانکی چه هزینه ای از مشتری دریافت میکنید و نسبت و مبلغ آن را حتما ذکر کنید تا شفاف سازی صورت گیرد با تشکر

پاسخ زریک :

با سلام،هزینه صدور ضمانت نامه به صورت سالیانه و نیم درصد از مبلغ تضمین شده می باشد. برای مثال شخصی که 100 میلیون تومان سرمایه دارد معادل 70 میلیون آن تضمین می شود و هزینه صدور ضمانت نامه برای این 70 میلیون تومان معادل 350 هزار تومان سالیانه می باشد که بانک عامل این هزینه را دریافت می کند.

 سلام برای اعتماد بیشتر پیشنهاد میشه درخواست دریافت وجه رو همون روز درخواست انجام بدین

پاسخ زریک :

با سلام،همانطور که بارها به این نکته اشاره شده است ، با توجه به تاخیر های شبکه شاپرک در تسویه وجوه ، محدودیت های سیستم بانکی در جابه جائی از یک بانک به بانک دیگر، تعداد زیاد معاملات و همچنین مبارزه با پولشوئی و طی کردن روال اداری در مجموعه زریک این مدت زمان حداقل یک و حداکثر سه روز زمان می برد.

با سلام در صورت داشتن ضمانت نامه بانکی نحوه استفاده از آن و جبران خسارت چگونه خواهد بود به عبارت دیگر ضمانت نامه بانکی چه چیزی را تضمین می کند

پاسخ زریک :

با سلام،ضمانت نامه وجه نقدی است در اختیار مشتری که هر زمان مشتری اراده کند بدون هیچگونه عذری بانک صادر کننده موظف به پرداخت آن است ، به زبان ساده تر چک تضمینی بانکی نزد مشتری است که به محض مراجعه به بانک عامل مبلغ آن نقد می شود.

با سلام
ممنون از توضیحات و روشنگری شما

ممنون از توضیحات شما و رفع نگرانی که از مشتریان میفرمائید توفیق روز افزون شما را در توسعه تجارت الکترونیک و کسب اعتماد مشتریان خواهانم

مراحل دریافت ضمانت نامه بانکی حضوریه یا آنلاین هم میشه انجام داد؟ در ضمن یه ادمین(یا بیشتر؟) هم تو تلگرام یا لاین بزارین که جوابگوی سوالات ما مشتریها باشه(باشن؟)

پاسخ زریک :

با سلام،افراد با مراجعه حضوری و یا با درخواست تلفنی می توانند جهت دریافت ضمانت نامه اقدام نمایند. همچنین در ساعات اداری پشتیبان های مجموعه به صورت تلفنی کاربران را پشتیبانی می کنند و همچنین بعد از ساعات اداری از بخش پیام ها در منوی کاربری با پشتیبان های سامانه می توانید در ارتباط باشید.

من درخواست به ادمین فرستادم. دو روز بعد تماس گرفتند و به آدرسم پست کردند.
میتوانید تلفنی هم تماس بگیرید.

 سلام لطف کنید نحوه دریافت ضمانت نامه بانکی را کامل توضیح بدید از لطف شما متشکرم

 

پاسخ زریک :

با سلام،از طریق تماس با بخش اعتبارات و ضمانت نامه با دفتر مرکزی  در ساعات اداری نسبت به اخذ ضمانت نامه اقدام نمایید،کارشناسان ما با همکاری بانک های معتبر در اسرع وقت نسبت به صدور آن اقدام می کنند.

سلام
لطفا به هر روشی که براتون امکان داره، به مشتریاتون اطمینان و اعتماد لازم را بدید.... روشش را من نمیدونم میتونه نمادها، پروانه کسب، نشان ها و یا هر چیز دیگه باشه...کل سرمایه زندگی ما در سایت شما و دست شماست و با این شرایط نگران بودن ما بدیهی است...
ممنونم

یکی از دلایلی که بنده با اطمینان در سایت شما سرمایه گذاری کردم سابقه طولانی و مهمتر از آن ضمانتنامه بانکی و همچنین احترام مجموعه شما به قوانین می باشد فقط اگر ضمانتنامه بانکی را تا حداقل نود درصد افزایش میدادید واقعا با اطمینان خاطر سرمایه گذاری میکردیم و مشتری های بیشتری جذب شما میشدند. خواهش میکنم پیام منو در سایت درج کنید و پیشنهاد من را نیز اجرایی نمایید.
ممنون

من واقعا از شما ممنون هستم و مطمئن کار خوب و با مدیریت همیشه جوابگو و منجر به سود و بهره برداری همه نفرات می گردد ولی متاسفانه وجود مدیریت ضعیف برخی از فروشگاه ها، بی اعتمادی نسبت به کل معاملات انلاین میگردد، که تلاش شما باعث برگشت اعتماد می گردد

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی