شنبه 14 تير 1399 09:20
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

سرهنگ «محمدمهدی کاکوان» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، مبلغ توقیف شده از حساب بانکی این متهم را 850 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: مبلغ کلاهبرداری اعلام شده از سوی شاکیان این پرونده تاکنون حدود 50 میلیون ریال است که با توجه به اعتراف متهم اصلی، این پرونده شاکیان بیشتری خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 37 مورد شکایت در خصوص این پرونده طرح شده، اظهار کرد: چهار کلاهبردار دستگیر شده در خصوص این پرونده 20 تا 25 سال سن دارند که با انجام تبلغیات دروغین در شبکه های اجتماعی، اقدام به کلاهبرداری از مردم می کردند.

سرهنگ کاکوان تصریح کرد: براساس تبلیغات این گروه کلاهبردار در شبکه های اجتماعی، قرار بوده پس از انتخاب اجناس(شال، کیف و کفش و ...) از طرف مشتری و واریز وجه آن، کالای مورد نظر از کشور ترکیه به آدرس مشتریان در تهران ارسال شود.

وی افزود: باتوجه به شکایت تعدادی از شهروندان تهرانی مبنی بر کلاهبرداری از طریق شبکه های اجتماعی و سوء استفاده از اعتماد آنان، این پرونده در دستور کار مجموعه پلیس فتا قرار گرفت و در این رابطه چهار نفر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ کاکوان از عموم شهروندان به ویژه کاربران اینترنت درخواست کرد ضمن توجه به شیوه های جدید کلاهبرداری در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، هرگونه شکایت دراین زمینه را به پلیس فتا در تهران بزرگ و یا استان و شهر محل سکونت خود ارائه کنند.

متهم اصلی این پرونده نیز به خبرنگار ایرنا گفت: شهروندان از روی تصاویر، اجناس موردنظر را انتخاب و وجه آن را به حساب بانکی واریز می کردند.

وی با اشاره به اینکه برغم دریافت وجه، کالا و یا جنسی برای مشتری ارسال نمی شد، افزود: تصاویر اجناس را از طریق شبکه های اجتماعی و با هدف جلب مشتری منتشر می کردیم.

وی در خصوص دستگیری خود نیز گفت: هنگام سفر به یکی از شهرستان های کشور، توسط نیروهای انتظامی در فرودگاه شناسایی و دستگیر شدم.

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.