دوشنبه 23 تير 1399 02:39
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان یزد از شیوه جدید کلاهبرداران اینترنتی خبر داد.

به گزارش فارس، سرهنگ حسین رضایی در این خصوص گفت: در جدیدترین شیوه و شگرد مجرمانه، فرد کلاهبرداری به هویت نامعلوم مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان از طریق دادن پیامک با شماره (46555037981) با متن شما برنده 9500000 پوند شده اید می کند.

در ادامه، فرد کلاهبردار در این پیامک می خواهد برای اینکه این پول را آزاد کنید نام و شماره موبایل و ایمیل خود را به آدرس ایمیل netcoca@outlook.com ارسال کنید.

بعد از ارسال به ایمیل فوق مجدد یک ایمیل دیگری به آدرس operaions@uklloys.com به مخاطبان با متن «شماره سریال تلفن همراه شما با یکی از بلیط های جام جهانی همخوانی داشته است و شما برنده مبلغ 950000 پوند شده‌اید به منظور آزادسازی این مبلغ به آدرس ایمیل ذیل نام و آدرس و ملیت خود را ارسال نمایید» می رسد.

در مرحله سوم نیز بعد از ارسال مشخصات خواسته شده، ایمیل مجددی با آدرس فوق که محتوای آن چندین فرم متعلق به بانک با آرم و علائم مربوطه بوده ارسال شده و در پایان فرمها، خواستار اینکه فقط «مشخصات کامل را تکمیل و نیازی به شماره حساب نمی باشد» را ارسال و از این طریق برای خالی کردن حساب فرد اقدام می کنند.

رئیس پلیس فتا فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با هشدار به شهروندان از آنها خواست مراقب پیامک هایی با چنین مضمون‌هایی باشند تا در دام این افراد کلاهبردار گرفتار نشوند.
 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.