شنبه 18 ارديبهشت 1400 18:05
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع فروش زریک
مثقال طلا 70540,360,000
گرم 24 عیار12,409,847
گرم 18 عیار9,316,702

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

شرایط بسیار عجیب و پیچیده ای بر بازار ها حاکم شده که باعث آشفتگی بازار طلا نیز شده است. قیمت طلا با وجود انتظارات افزایشی کارشناسان نه تنها افزایش نیافته و رشدی نداشته بلکه شاهد کاهش های شدیدی نیز بوده است.طبق اظهارات گری واگنر، تحلیلگر خبره بازار طلا، بازار در آشفتگی به سر برده و طبق منطق های موجود حرکت نمی کند. در حال حاضر قیمت هر انس طلای جهانی 1833 دلار می باشد.در روز های گذشته جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا از بسته 2 تریلیون دلاری محرک مالی رو نمایی کرد. این اتفاق می توانست قیمت طلا را تا بالای مرز 1900 دلار بکشاند اما شاهد آن بودیم که طلا حتی نتوانست حمایت طولانی مدت خود در سطح 1850 دلار را نیز حفظ کرده و به زیر آن سقوط کرد.

عوامل افزایشی بسیار زیادی در بازار وجود دارد. این عوامل از جمله بالا رفتن آمار ابتلا به ویروس کرونا، رو به وخامت بودن اقتصاد ایالات متحده، رای به استیضاح ترامپ یک هفته پیش از پایان دوره ریاست جمهوری وی و انواع جدید ویروس کرونا که مسری تر و کشنده تر از انواع اولیه آن هستند می باشد.بسیاری از رویداد ها که در بالا به آنها اشاره کردیم با واکنش منطقی فعالان بازار رو به رو نشده است و برخلاف آنکه انتظار می رفت دارایی های امن حرکت صعودی خود را آغاز کرده و ادامه دهند، بازار سهام رشد کرده و در حال ثبت برخی از رکورد های جدید می باشد.

باتوجه به اقدامات صورت گرفته برای کنترل وضعیت به وجود آمده بر اثر ویروس کرونا وضعیت اقتصادی بسیار وخیم شده است و کسری بودجه در بالا ترین میزان خود قرار گرفته است. به علاوه هر چقدر محرک های مالی بیشتری صورت بگیرد این کسری بودجه نیز افزایش خواهد یافت.با توجه به تمامی این موارد سرمایه گذاران لازم است دارایی های خود را به سمت سرمایه گذاری های امن حرکت دهند اما در حال حاضر آنها روندی خوش بینانه را در پیش گرفته و در حال سرمایه گذاری بر روی بازار سهام هستند.

 

 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

اخبار سیاسی و اقتصادی

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.