شنبه 18 ارديبهشت 1400 17:16
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع فروش زریک
مثقال طلا 70540,540,000
گرم 24 عیار12,465,193
گرم 18 عیار9,358,253

زمان باقی مانده تا بسته شدن بازار:

43 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

حساب کاربری

لطفاً تمامی موارد را با دقت و بر اساس مشخصات شناسنامه ای خود تکمیل کرده و پس از اطمینان از درستی آن ثبت نام را تکمیل نمائید. چراکه عواقب ناشی از هرگونه اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
لطفاً در ایجاد نام کاربری خود از حروف انگلیسی استفاده نمائید.در صورتیکه نام کاربری فارسی انتخاب نمائید ، ایمیل فعال سازی برای شما ارسال نخواهد شد و حساب کاربری شما فاقد ارزش می شود.
یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمائید. تمام ایمیل ها از سیستم به این آدرس ارسال خواهد شد.
مشخصات فردی
به منظور احراز هویت اشخاص در زمان واریز وجه حاصل از فروش از سوی شرکت زریک به حساب شما و تحویل سکه.
به منظور احراز هویت اشخاص در زمان واریز وجه حاصل از فروش از سوی شرکت زریک به حساب شما و تحویل سکه.
به منظور احراز هویت اشخاص در زمان واریز وجه حاصل از فروش از سوی شرکت زریک به حساب شما و تحویل سکه.
مشخصات تماس
شماره خود را بدون فاصله یا خط تیره وارد نمایید. مثال: 09354156972
به منظور دریافت پیامک های معاملات کاربر که از سوی شرکت ارسال می گردد.
قوانین و مقررات

کلیه فعالیت های شرکت زریک بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 

مقررات و شرايط عمومي ‌و اختصاصي عضويت

1- مشتري از امكانات فروشگاه اينترنتي بايد طبق ضوابط و مقررات سایت زریک استفاده نمايد.

2- با انصراف و اعلام كتبي مشتري به زریک و يا عدم رعايت مقررات سيستم خرید و فروش اينترنتي ، مشتري از عضويت در سيستم خارج مي‌شود و زریک مي‌تواند شناسه كاربري مشتري را غيرفعال نمايد.
3- احراز هويت مشتري
شخص حقيقي متعهد است ابتدا از طريق سايت زریک نسبت به
ثبت نام اولیه اقدام و سپس با آپلود کارت ملی و شناسنامه خود در پنل کاربری خود مشخصات شناسنامه‌اي خود را به صورت صحيح و كامل همراه با مدرك هويتي معتبر به شرکت اعلام نمايد. شرکت از طرق متعارف صحت هويت مشتري را احراز و مراتب را به مشتري اعلام خواهد كرد. (لازم به توضیح است که به منظور خرید و فروش طلا و تحویل طلا تکمیل مدارک فوق الزامی است.)
4- براي هر مشتري با کدملی فقط يك حساب کاربری ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواست هاي تكراري جلوگيري خواهد نمود.

5- افراد به هنگام ثبت نام قادر خواهند بود نمونه ای از عکس پرسنلی و تصویر امضاء خود را از بخش مربوطه ارسال کرده و در اختیار شرکت قراردهد تا در زمان تحویل طلا به صورت حضوری هویت شخص را مشخص نماید.
6- زریک پس از تائیدیه واریز وجه و ارسال درخواست تحویل طلا از سوی کاربر با حضور مشتری در دفتر مرکزی به همراه اصل شناسنامه ، کارت ملی و کد رهگیری دریافتی از سایت ، طلاها را تحویل مشتری می دهد. (طلاها فقط به شخصی که در سامانه ثبت نام انجام داده و احراز هویت شده است تحویل می گردد.)
7- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و زریک از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.
8- در مواردي كه زریک بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه زریک نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی زریک می توانند نسبت به فروش  و یا تحویل طلا خود اقدام نمایند.
9- چنانچه مشتري بصورت غير مجاز قصد ورود به سيستم را داشته و يا بمدت 6 ماه از سيستم استفاده نكند شناسه كاربري وي توسط زریک غير فعال مي‌گردد .
10- زریک مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.
11- چنانچه مشتري شرايط و مقررات سيستم و يا ساير قوانين زریک را رعايت ننمايد زریک مي‌تواند علاوه بر موارد قانوني ، هر زمان و بدون اطلاع قبلي شناسه كاربري مشتري را غير فعال نمايد .
12- زریک هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.
13- چنانچه بين زریک و مشتـري در خصوص محتـواي اطلاعـات ارسالي و يا عمليـات انجام يافته روي آن اختلاف نظري باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري زریک و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد. (از قبیل ثبت نادرست قیمت ها، تاریخ انجام معامله و ....)
14- در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.

15- در حال حاضر، مشتري حقوقي امکان برداشت و انتقال وجه از حساب به هر نحو را ندارد.

16- درخواست خرید ، فروش و تحویل طلا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.

17- شرکت زریک متعهد است در هر شرایطی حتی در نوسانات شدید قیمت طلا حاضر به خرید طلای فروخته شده از سوی خود به مشتری می باشد.( به غیر از شرایط بند 8)

18- با توجه به شرایط نوسانات قیمتی در مواقعی که این نوسانات هیجانی و غیر عادی می باشد اختلاف خرید و فروش به حداکثر 50هزار تومان افزایش می یابد.(در مواقعی که شاید واحدهای صنفی طلا اقدام به خرید و فروش ننمایند.) اما در مواقع عادی اختلاف بین خرید و فروش بین 2 هزار تومان تا 5 هزار تومان می باشد.

ساعت کاری مجموعه زریک
 
1- تمامی مشتریان از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 الی 18 امکان خرید را در سیستم الکترونیک زریک دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام خرید وجود ندارد.
2- افراد پس از تائیدیه واریز وجه به حساب شرکت می توانند طلا خریده شده خود را پس از ثبت درخواست تحویل کالا در سامانه و پس از 3 روز کاری در ساعات اداری (11 الی 16) با حضور در دفتر مرکزی با ارائه کد رهگیری و اصل کارت ملی ، طلا خود را تحویل بگیرند.

* ساعت مراجعه جهت دریافت طلا(مثقال ، گرم 18 عیار و گرم 24 عیار) همانند ساعت کاری فروشگاه می باشد.(شنبه تا چهارشنبه 11 الی 16 و پنجشنبه ها 11 الی 13)

توجه: برای دریافت طلاهای خریداری شده که به صورت آبشده می باشند بین 1 تا 5 روز زمان نیاز است تا طلای خریداری شده شما به وزن دلخواه شما برایتان برشکاری شود.
3- امکان انجام معاملات در روزهای تعطیل وجود ندارد مگر آنکه اطلاعیه های زریک در شبکه های مجازی یا سامانه منتشر گردد.

 

قوانین پرداخت و دریافت وجه

توجه : با تمامی کارت های هر یک از بانک ها می توانید از هر کدام از درگاه سایت اقدام به پرداخت آنلاین نمائید و تفاوتی ندارد که کارت شما متعلق به کدام بانک باشد فقط داشتن رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) برای کارت مورد استفاده الزامی است. در صورتیکه خرید شما از کارت بانکی فرد دیگری باشد خرید شما لغو گردیده و مبلغ واریزی به حساب همان کارت واریز می گردد. در صورت تکرار تخلف حساب کاربری شما مسدود می گردد و مراتب به مراجع قضایی ارجاع می شود.(درصورتیکه خرید با کارت شخص دیگری انجام شود و مشتری در معامله ای که با کارت شخص دیگری انجام داده باشد سود یا زیانی کرده باشد فرقی ندارد در هرصورت معامله باطل می گردد.)

توجه : مدت زمان تقریبی واریز وجه به حساب کاربران فروشنده بین یک تا سه روز کاری می باشد.
همچنین افزایش موجودی هایی که در همان روز انجام بگیرد و در همان روز هم دریافت وجه ثبت گردد ، فردای آن روز بررسی می شود.

Image CAPTCHA

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.