چهارشنبه 30 بهمن 1398 03:41
نوع خرید زریک فروش زریک

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

-خرید و فروش آنلاین طلا: در سیستم جدید زریک تمامی افراد بدون هیچ محدودیتی مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت های عابر بانک می باشد به آسانی وارد بازار خرید و فروش طلا شوند و به آسان ترین طریق نسبت به فروش و یا تحویل آن اقدام نماید.
 

خرید : افراد پس از ورود به وبسایت شرکت به آدرس اینترنتی www.zerik.ir و پس وارد شدن به بخش ثبت نام و یا عضویت می توانند به راحتی عضو سامانه خرید و فروش طلا زریک شوند.
پس از عضویت ، شخص دارای یک صفحه شخصی که مختص خودش می باشد می شود که در این صفحه تمام صورتحسابها و فعالیت ها و تعداد و مقدار طلا خود را مشاهده کرده و به وی اعلام می گردد.
فروش : افراد پس از خرید طلا خود و  پس از تائیدیه واریز وجه به حساب می توانند با توجه به موجودی خود از طریق بخش فروش درخواست خود را مبنی بر فروش طلا خود اعلام کرده و شرکت وجه  را به حساب اعلامی از طرف کاربر که قبلاً در فرم ثبت نام اعلام نموده واریز می کند و از طریق سامانه به مشتری اعلام می نماید
.

تحویل : تمامی افراد با توجه به میزان موجودی طلای خود که قبلاً خریداری کرده اند با ورود به بخش تحویل کالا و اعلام درخواست خود می توانند کالا خود را از فروشگاه زریک دریافت نمایند.

تمامی معاملات با توجه به نرخ روز و لحظه ای انجام می شود.
 

-شارژ موجودی ريالی در هر ساعت از شبانه روز : زریک جهت افزایش سرعت در نقل و انتقال وجه و همچنین افزایش بهره وری مشتریان از سامانه خرید و فروش آنلاین طلا امکان شارژ ريالی حساب را برای کاربران فراهم نموده است که به شرح زیر می باشد:

افراد با مراجعه به بخش "مدیریت ريالی" در پنل کاربری به این بخش دسترسی پیدا خواهند کرد.

افزایش ریال: در این بخش با وارد کردن مبلغ دلخواه ،حداقل برابر با نرخ یک گرم طلا 18 عیار به میزان دلخواه می توانند حساب خود را از طریق پرداخت آنلاین شارژ نمایند.

درخواست دریافت وجه: در این بخش افراد با توجه به موجودی ريالی خود که براساس شارژ ريالی و یا فروش طلاهای خود دارا می باشند می توانند به مبلغ دلخواه درخواست وجه از حساب خود نمایند و در صورت نیاز باقیمانده ريالی خود را برای معاملات بعدی خود در حساب نگه دارند.
 در صورتیکه درخواست خود را در روزهای تعطیل یا در بازه زمانی تعطیلی بازار ثبت نمائید واریز وجه شما در اولین روز کاری انجام می گیرد.

فهرست عملیات اعتباری: در این بخش کاربران می توانند کلیه پرداخت های نقدی که به منظور شارژ حساب خود و همچنین دریافتی های خود که بر اساس فروش طلاها با توجه به موجودی ريالی خود داشته اند را مشاهده نمایند.
 

هدف از راه اندازی این بخش:

-افزایش تعداد معاملات کاربران در یک روز ( با توجه به اینکه در این حالت از معاملات افراد دیگر نیازی به انتظار برای دریافت وجه خود ندارند می توانند روزانه با مبلغ محدود خود به دفعات نا محدود معاملات خود را انجام دهند)

-بهره وری بیشتر از سامانه آنلاین : در هنگام نوسانات شدید در صورتیکه احتیاج به فروش و خرید به فاصله زمانی اندک باشد به راحتی امکان پذیر می باشد زیرا دیگر زمانی برای جا به جائی وجه بین زریک و مشتری نیاز نمی باشد.

-افزایش سرعت در خرید : افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز حساب خود راشارژ نموده و در ساعات فعالیت بازار به راحتی فقط با انتخاب مقدار طلا مورد نظر خود و بدون طی کردن مراحل پرداخت سکه خریداری کنند.

 

-لیست عملیات و مالی : تمامی معاملات اعم از خرید و فروش ، دریافت و واریز وجه و همچنین تحویل کالا را می توانید بر اساس تاریخ ، تعداد ، شماره رهگیری و ساعت معاملات در لیست های عملیات و مال مشاهده نمائید.
 

- گزارش سود و زیان : در این بخش می توانید برآیندی از عملکرد خود در بازه زمانی مشخص و یا کلی مشاهده نمائید که می تواند یک نگاه کلی را از معاملات شما در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید در معاملات خود بهتر تصمیم گیری نمائید.
 

- جعبه پیام ها : زریک به منظور اطلاع رسانی اخبار ، تحلیل ها و اطلاعیه های شرکت اقدام به راه اندازی بخش پیغام ها نموده است تا به طور مستفیم با کاربران در ارتباط باشد.

همچنین کلیه اعضا می توانند از طریق این بخش به طور اختصاصی و مستقیم با زریک در ارتباط باشند و پیغام های خود را ارسال نمایند.

جهت دسترسی به این بخش از طریق بخش تماس با ما همانند تصویر زیر اقدام نمائید.


 

-نبض بازار :تمامی کاربران می توانند از بخش "نبض بازار" درصد فراوانی معاملات کلی صورت گرفته بر اساس درصد خریداران ، فروشندگان و تحویل گیرندگان را ملاحظه نمایند.
 

هدف از راه اندازی بخش نبض بازار :

همانطور که می دانید در بازارهای نوسانی یکی از عوامل تغییر قیمت میزان عرضه و تقاضای افراد می باشد ، هدف از راه اندازی این بخش نشان دادن حجم معاملات در سامانه خرید و فروش آنلاین طلا می باشد همانطور که در بسیاری از بازارهای مشابه مانند بورس این آمار در تک تک سهم ها ارائه می گردد تا افراد بتوانند فاکتور عرضه و تقاضا را در تصمیم گیری خود مد نظر قراردهند.

راهنما:  منظور از فروش در این بخش طلاهایی می باشد که مشتریان قبلاً خریداری کرده اند و اقدام به فروش به زریک نموده اند.

منظور از خرید طلاهایی می باشد که مشتریان از زریک خریداری کرده اند.
 

- آرشیو قیمت ها :
 

- شبکه های اجتماعی : تمامی اطلاعیه ها ، تحلیل ها و پیش بینی های زریک را می توانید در شبکه های اجتماعی از طریق تلفن های همراه هوشمند خود نیز مشاهده نمائید.

جهت اتصال به شبکه های اجتماعی کافیست شماره تلفن دفتر مرکزی زریک را به صورت زیر در تلفن همراه هوشمند خود ذخیره نمائید و یا نام کاربری های زریک را در صفحات اجتماعی که به شرح زیر می باشد جست و جو نمائید :
 

02122012018

982122012018 

www.instagram.com/zerik.ir

www.facebook.com/zerikir

 


 

@zerik.ir

- پنل اطلاع رسانی قیمت هادر بازه دلخواه :