يكشنبه 05 خرداد 1398 21:10
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک
معرفی شرکت تجارت الکترونیک زریک
شرکت زریک شکوه مهرگان به شماره ثبت 322294/(1387/1/25)  مجوز تجارت الکترونیک و دریافتنماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت، اقدام به خرید و فروش آنلاین انواع طلا(18 عیار،24 عیار و مثقال) و می نماید.

مقدمه :
با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت و فراگیر شدن آن نزد مردم در سرتا سر دنیا شرکت تجارت الکترونیک زریک شکوه مهرگان در اقدامی جدید و بی سابقه به منظور افزایش فعالیت های اقتصادی مردم به آسانترین نحو ممکن ، سامانه ای را به صورت اینترنتی برای مبادلات طلا مشتریان خود راه اندازی کرده است که در زیر به معرفی آن پرداخته می شود :

معرفی سامانه :
در سیستم جدید زریک تمامی افراد بدون هیچ محدودیتی مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت های عابر بانک می باشد به آسانی وارد بازار خرید و فروش آنلاین طلا شوند و به آسان ترین طریق نسبت به فروش و یا تحویل آن اقدام نماید.
سیستم خرید و فروش
خرید : افراد پس از ورود به وبسایت شرکت به آدرس اینترنتی www.zerik.ir و پس وارد شدن به بخش ثبت نام و یا عضویت می توانند به راحتی عضو سامانه خرید و فروش سکه طلا زریک شوند.
پس از عضویت ، شخص دارای یک صفحه شخصی که مختص خودش می باشد می شود که در این صفحه تمام صورتحسابها و فعالیت ها و مقدار طلا خود را مشاهده کرده و به وی اعلام می گردد.
فروش : افراد پس از خرید طلا خود و پس از تائیدیه واریز وجه به حساب می توانند با توجه به موجودی خود از طریق بخش فروش درخواست خود را مبنی بر فروش طلا خود اعلام کرده و شرکت وجه طلا را به حساب اعلامی از طرف کاربر که قبلاً در فرم ثبت نام اعلام نموده واریز می کند و از طریق سامانه به مشتری اعلام می نماید.
تحویل : تمامی افراد با توجه به میزان موجودی طلا خود که قبلاً خریداری کرده اند با ورود به بخش تحویل طلا و اعلام درخواست خود می توانند طلا خود را از فروشگاه زریک دریافت نمایند.
تمامی معاملات با توجه به نرخ روز و لحظه ای انجام می شود.


از مزایای این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
صرفه جوئی در وقت : با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر افراد به منظور تهیه و خرید و فروش طلا باید از طریق سنتی یعنی همان مراجعه حضوری به یک فروشگاه طلا و یا صرافی نسبت به خرید یا فروش طلا خود اقدام نمایند در این سامانه دیگر نیازی به حضور افراد نمی باشد و تنها از طریق ورود به صفحه شخصی خود و طی کردن مراحل خرید به آسانی و در زمان کم از هر جائی نسبت به خرید یا فروش خود اقدام نمایند.
تنها با یک نگاه سطحی می توانید از موجودی طلا خود مطلع شوید و حتی نرخ خرید ها و فروش های خود را مشاهده کرده و از محاسبات مالی که در اکثر مواقع زمانگیر و پر اشتباه بوده جلوگیری نمائید.
صرفه جوئی در هزینه ها: با توجه به اینکه دیگر نیازی به حضور افراد در فروشگاه نمی باشد و تمامی کارها از طریق سامانه صورت می گیرد هزینه های رفت و آمد از قبیل بنزین و استهلاک خودرو های شخصی و همچنین حمل و نقل عمومی از بین رفته و کاهش هزینه ها را در بر می گیرد.
آسایش و امنیت: دیگر نیازی به حمل مقدار زیادی وجه نقد و یا طلا نمی باشد چرا که تنها از طریق پرداخت الکترونیکی طلا خود را خریداری کرده و یا تنها با اعلام درخواست فروش و یا تحویل می توانید آن را فروخته و یا تحویل بگیرید. و از این حیث این سامانه زمینه رفا و آسایش  و امنیت اعضاء را تامین می کند.
ضمانت نامه بانکی: کلیه معامله گران با عقد قرارداد با زریک می توانند حداکثر تا 80 درصد از سرمایه ریالی و غیر ریالی خود را با دریافت ضمانت نامه بانکی از بانک های معتبر کشور تضمین کرده و با خیالی آسوده در فضای اینترنتی کسب درآمد کنند.
اعتبار جهت انجام معاملات: کلیه مشتریان مشمول طرح اعتباری حداکثر تا 4 برابر مجودی ریالی و غیر ریالی خود ، اعتبار جهت انجام معاملات آنلاین طلا می توانند دریافت کنند.
فعالیت در هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی: سامانه زریک حتی در روزهای جمعه فعالیت دارد و علاوه بر آن همگام با بازارهای جهانی و به صورت شبانه روزی می توانید اونس طلا خرید و فروش نمایید.

- تعهد شرکت به خرید یا فروش در هر زمان برای اعضاء وجود دارد که با توجه به اینکه در بازارهای سنتی در زمان نوسان فروشندگان از خرید یا فروش امتناع می ورزند ، امتیازی ممتاز برای کاربران می باشد.
- سرعت در خرید در زمانیکه بازار صعودی می باشد که این امر موجب سود بیشتر می گردد.
- سرعت در فروش در زمانیکه بازار نزولی است که این امر باعث جلوگیری از ضرر بیشتر می گردد.

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی