يكشنبه 17 اسفند 1399 21:35
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک
مثقال طلا 70544,320,00044,620,000
گرم 24 عیار13,469,70713,719,707
گرم 18 عیار10,230,08010,300,080

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

طلا پس از چند هفته نوسان و عدم تغییر نسبی یا افزایش های جزئی در دو روزه گذشته شاهد یک ریزش شدید بوده است. حال باید دید که الان زمان مناسبی برای خرید طلا می باشد؟

با افزایش استقبال از بازار سهام در روز دوشنبه طلا یک مسیر نزولی را شروع کرده و تا امروز بیش از 70 دلار کاهش قیمت نشان داده است.بسیاری از کارشناسان معتقدند که این یک اصلاح بزرگ در قیمت طلا بوده و نمودار های کلی همچنان مثبت می باشد. در نتیجه بسیاری این ریزش قیمت را یک فرصت خرید تلقی می کنند.اما متاسفانه شرایط بازار در حال حاضر بسیار پیچیده شده است و به راحتی نمی توان آینده قیمت را پیش بینی کرد. برای مثال در پایان هفته گذشته تحلیلگران وال استریت برای این صعود قیمت طلا را پیش بینی کرده بودند اما ما شاهد یکی از بزرگترین ریزش های طلا بودیم.از طرفی دیگر هنوز نمی توان گفت که تاثیر سقوط قیمت طلای جهانی در طلای ایران دیده شده و این شرایط را بسیار غیرقابل پیش بینی می سازد.منطقی تصمیم در حال حاضر برای حرکت در بازار طلا را می توان یک تصمیم محتاطانه دانست. به علاوه ما همچنان برخی از اتفاقات مانند شهادت جروم پاول در برابر کنگره و اولین موج سرمای پاییز را در پیش رو داریم.بسیار محتمل است که با آمدن اولین موج سرمای پاییز و شروع بیماری های سرماخوردگی و آنفولانزا قیمت طلا تغییر بسیار زیادی را شاهد باشد.هم اکنون نیز آمار مبتلایان بیماری کووید-19 افزایش یافته است و ممکن است با آمدن سرما به بحرانی بدتر از پیش بدل شده و قیمت طلا را تغییر دهد.

 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.