شنبه 08 آذر 1399 11:44
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

نتایج این نظر‌سنجی در حالی علیه اقدامات یا انگیزه‌های ضد ایرانی کنگره آمریکا به دست آمده است که برخی از تندورهای آمریکا، طراحان این نظر‌سنجی را متهم کرده‌اند که به پرسش شوندگان اطلاعات لازم در این باره را نداده‌اند.
نتایج نظر‌سنجی که در روزهای اخیر در آمریکا انجام شده، نشان می‌دهد که بیشتر آنان‌ (نزدیک ۶۸ درصد) با جنگ یا اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران مخالفند.

به گزارش «تابناک»، در این نظر‌سنجی جدید که ‌گروه «آمریکای متحد برای تغییر» آن را انجام داده است، نزدیک ۳۴ درصد از پرسش شوندگان ‌از این توافق حمایت کرده‌اند، ۲۲ درصد مخالف این توافق بوده‌اند و ۴۱ درصد گفته‌اند ‌در این باره نظری ندارند.

نکته جالب‌ در این میان این است که در مواجهه با این گزاره که در مقابل کاهش تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران، این کشور توسعه برنامه هسته‌ای خود را متوقف کرده و اجازه بازرسی بیشتر بازرسان را می‌دهد، حدود ۶۳ درصد از مصاحبه شوندگان از این توافق ‌‌کامل حمایت کردند.

یکی از طراحان این نظر‌سنجی به رسانه‌ها گفته است که بیشتر شرکت‌کنندگان خواهان این هستند که به دیپلماسی فرصت داده شود؛ اگر امکان این هست که بتوان با دیپلماسی مقابل ساخت سلاح هسته‌ای توسط ایران را گرفت؛ افزون بر این، آنان جنگ دیگری توسط آمریکا در خاورمیانه را نمی‌خواهند.

به گفته این طراح، این نتایج در حالی به دست آمده ‌که به شرکت کنندگان گفته شد، ‌بخش اعظمی از تحریم‌ها علیه ایران باقی خواهد ماند و اگر دیپلماسی به نتیجه نرسد، امکان اعمال تحریم‌های سخت‌تر هم علیه ایران وجود دارد.

پرسش شوندگان هنگامی که نظر خود درباره رویکرد دولت و کنگره را در‌باره این توافق گفتند، باز هم طرف دولت و توافق را گرفته‌اند؛ ۶۸ درصد آنان گفته‌اند لازم است ‌کنگره ‌این توافق را به دقت بررسی کرده، ولی از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خودداری کند؛ این‌‌ همان چیزی است که هم‌اکنون دولت باراک اوباما‌ برای یک دوره موقت شش ماهه به دنبال آن است، ولی در عین حال، ۲۲ درصد هم خواهان اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران بوده‌اند، حتی اگر توافق به هم بخورد یا مذاکرات متوقف شود.

نتایج این نظر‌سنجی در حالی علیه اقدامات یا انگیزه‌های ضد ایرانی کنگره آمریکا به دست آمده ‌که برخی ‌تندورهای آمریکا، طراحان این نظر‌سنجی را متهم کرده‌اند که به پرسش شوندگان اطلاعات لازم در این باره را نداده‌اند.

 
منبع : تابناک

نظرات

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.