چهارشنبه 30 مهر 1399 14:30
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

زمان باقی مانده تا بسته شدن بازار:

5 ساعت و 29 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، بازار طلای تهران از روز دوشنبه به مدت شش روز تعطیل می باشد.
«حاج حسین عزیزیان» عضو هیئت امنای بازار تهران با تأیید این خبر به سایت طلا گفت: همه ساله در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام بازار طلا همگام با بازار تهران از هفتم محرم تا سوم امام بزای شرکت در مراسم سوگواری تعطیل می باشد.

در همین حال «حاج فرشید یزدانی» نائب رئیس هیئت مدیره پاساژ اردیبهشت بازار طلای تهران در گفتگو با سایت طلا، با اعلام تعطیلی شش روزه بازار تهران اعلام کرد: در ایام شهادت حضرت امام حسین علیه السلام بازار طلا شامل همه پاساژها و واحدهای صنفی طلای بازار تهران از روز دوشنبه بیستم آبان تا بیست و پنجم آبان برای برپایی شعائر اسلامی و شرکت در مراسم سوگواری تعطیل می باشند، و بازار از روز یکشنبه هفته آینده باز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد؛ در این مدت پاساژ اردیبهشت بازار طلای تهران از طرف صنف طلا و جواهر به اقامه عزا خواهد پرداخت، و مراسم عزاداری این پاساژ طبق سنوات گذشته از فردا به مدت شش روز برپا خواهد بود.

یزدانی ضمن دعوت از همه اعضای صنفی و مردم عزادار برای شرکت در این مراسم گفت: مراسم عزاداری پاساژ اردیبهشت از ساعت 7/5 صبح تا اذان ظهر ادامه دارد، و شامل سخنرانی، مدیحه سرایی، عزاداری و اقامه نماز جماعت ظهرو عصر می باشد.

گفتنی است، همزمان با فرارسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی، هیئات و دسته جات با حضور در بازار تهران به عزاداری و نوحه خوانی می پردازند.

 
 
منبع خبر: سایت طلا

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.