چهارشنبه 30 مهر 1399 13:13
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

زمان باقی مانده تا بسته شدن بازار:

6 ساعت و 46 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

تازه ترین نظرسنجی اسوشیتدپرس نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی بر این باورند که بانک مرکزی اروپا در نشست امروز خود نرخ بهره را تغییر نخواهد داد.

به گزارش سایت طلا به نقل از آسوشیتدپرس؛ نشست بانک مرکزی اروپا در شرایطی امروز پنج شنبه برگزار خواهد شد که کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که مقام های این بانک نرخ بهره را در حد 0.5 درصد ثابت نگه خواهند داشت.

بر اساس این گزارش بانک مرکزی اروپا در نشست های قبلی خود نیز نرخ بهره را در حد 0.5 درصد ثابت نگه داشته است. کاهش غیر منتظره نرخ تورم منطقه یورو طی ماه اکتبر موجب افزایش نگرانی ها نسبت به وضعیت رشد و رونق اقتصادی اروپا شده است.

نرخ تورم منطقه یورو طی ماه گذشته به کمتر از 0.7 درصد رسیده است. بانک مرکزی اروپا قصد دارد نرخ تورم را زیر 2 درصد تثبیت کند. اکثر کارشناسان اقتصادی شرکت کننده در نظرسنجی اسوشیتدپرس اعلام کردند که نرخ بهره بانکی اروپا در نشست امروز تغییر نخواهد کرد و تنها درصد پایینی از کارشناسان اقتصادی اعلام کردند نرخ بهره اروپا امروز به 0.25 درصد کاهش خواهد یافت.

کاهش نرخ بهره اروپا می تواند موجب افت ارزش یورو در برابر دلار و در نتیجه کاهش بیشتر قیمت جهانی طلا شود.
 

منبع : سایت طلا

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.