شنبه 14 تير 1399 10:50
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

بدینوسیله از شما مشتریان گرامی دعوت به همکاری خواهد شد که با معرفی و جذب مشتری ما را در اهداف بلند مدتمان که همان تجارت بدون تبعیض و ایجاد کسب و کار برای تمام افراد در بستری کاملا مطمئن می باشد یاری کنید.
 

ما معتقدیم که شما مشتری گرامی با ارزش ترین سرمایه و نماینده مجموعه زریک می باشید چرا که مدیران مجموعه زریک همیشه سعی داشته اند در طول همکاری با شما همواره مقید و پایبند به شعارهای تبلیغاتی خود بوده و شما را به عنوان شاهد این مدعا دعوت به همکاری می نماییم.

شما همی می توانید از  تجربه خود از زریک با دیگران بگویید و کسب درآمد کنید.

دریافت حق بازاریابی در صورت جذب و معرفی مشتری با توجه به سرمایه مشتری که معرفی کرده اید.

ارائه ضمانت نامه بانکی در قبال سرمایه مشتریان کمترین کار بود که ما می توانستیم آن را در تجارت آنلاین محقق کنیم و معتقدیم این حق شماست که با اطمینان و اعتماد بیشتر نسبت به قبل فعالیت کنید و کسب سود و در آمد نمایید.

اکنون بعد از گذشت چندین سال با همراهی و استقبال معامله گران عزیز حایگاهی مهم و غیر قابل انکار در صنعت تجارت طلا بدست آورده ایم و باعث جلب اعتماد مردم نسبت به این تجارت نوپا شده ایم و با پشتیبانی بانک های معتبر کشور از طریق صدور ضمانت نامه در قبال سرمایه مشتریان این اعتماد دوچندان گشت و موجب آرامش و اطمینان بیشتر مشتریان در این بازار پر تلاطم و پر نوسان گردیده و امکانی فراهم شده که مشتریان بتوانند از سپرده های بانکی خویش همزمان در بازار طلا هم استفاده نمایند.
 

در صورتیکه شخصی را جذب مجموعه زریک نمایید حتماً با مجموعه تماس بگیرید و ما را در روند جذب مشتری که آن را جذب کرده اید قرار دهید و درآمد خود را از زریک کسب کنید.

پرداخت پورسانت براساس رتبه بندی می باشد که شخص معرف با کسب امتیاز از طریق جذب سرمایه گذار بیشتر رتبه پورسانت دریافتی خود را ارتقا می دهد و محاسبه امتیاز براساس جدول ذیل می باشد :

·         عادی (تاحد 100 میلیون تومان 0/25 درصد از مبلغ کل)

·         سیلور (از حد 100 میلیون تا پانصد میلیون تومان 0/5 درصد از مبلغ کل)

·         گلد (پانصد میلیون تومان به بالا 0/75 درصد از مبلغ کل)

 

لازم به توضیح است که در صورتیکه شخصی در صورت جذب چندین نفر در بازه های فوق قرار بگیرد رتبه خود را ارتقا داده و در جذب مشتری جدید مشمول ضریب های ارتقا یافته می شود.

مشتریانی که از یکم آذرماه 96 به بعد جذب شده باشند مشمول طرح فوق می باشند و قبل از آن شامل این طرح نمی شوند.

نظرات

 با سلام و احترام میشه بیشتر توضیح بفرمایید که شخص معرفی شده باید حتما پول ثابت در حساب داشته باشه یا خرید و فروش سکه هم به حساب می آید؟ و اینکه 0.25درصد روزانه هست یا ماهیانه یا در چه مدتی؟ با تشکر

پاسخ زریک :

با سلام،درآمد شما براساس درصدهای جدول اعلام شده یکبار در هر نوبت به ريالی که توسط مشتری که شما معرفی کردید و بر روی آن پول ضمانت نامه دریافت کرده باشد محاسبه می شود و ماهیانه نیست.

 با سلام من تا سایت شما رو به چهار نفر معرفی کردم و ثبت نام کردم، در حال حاضر مشتری زریک هستند، بنام های : ا.حسن زاده ، م.زیبایی، م.کریمی، ا.قمری

پاسخ زریک :

با سلام،لطفا بعد از اینکه فعالیتشان را آغاز کردند و ضمانت نامه دریافت کردند به ما اعلام نمایند که شما آن ها را معرفی کردید.

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.