شنبه 14 تير 1399 10:54
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

شرکت زریک جهت افزایش سرعت در نقل و انتقال وجه و همچنین افزایش بهره وری مشتریان از سامانه خرید و فروش آنلاین سکه امکان شارژ ريالی حساب را برای کاربران فراهم نموده است که به شرح زیر می باشد:

افراد با مراجعه به بخش "مدیریت ريالی" در پنل کاربری به این بخش دسترسی پیدا خواهند کرد.

 

افزایش اعتبار : در این بخش با وارد کردن مبلغ دلخواه ،حداقل برابر با نرخ یک عدد سکه امامی 86 به میزان دلخواه می توانند حساب خود را از طریق پرداخت آنلاین شارژ نمایند.

درخواست دریافت وجه: در این بخش افراد با توجه به موجودی ريالی خود که براساس شارژ ريالی و یا فروش سکه های خود دارا می باشند می توانند به مبلغ دلخواه درخواست وجه از حساب خود نمایند و در صورت نیاز باقیمانده ريالی خود را برای معاملات بعدی خود در حساب نگه دارند.
 در صورتیکه درخواست خود را در روزهای تعطیل یا در بازه زمانی تعطیلی بازار ثبت نمائید واریز وجه شما در اولین روز کاری انجام می گیرد.

فهرست عملیات اعتباری: در این بخش کاربران می توانند کلیه پرداخت های نقدی که به منظور شارژ حساب خود و همچنین دریافتی های خود که بر اساس فروش سکه ها با توجه به موجودی ريالی خود داشته اند را مشاهده نمایند.

 

هدف از راه اندازی این بخش:

-افزایش تعداد معاملات کاربران در یک روز ( با توجه به اینکه در این حالت از معاملات افراد دیگر نیازی به انتظار برای دریافت وجه خود ندارند می توانند روزانه با مبلغ محدود خود به دفعات نا محدود معاملات خود را انجام دهند)

-بهره وری بیشتر از سامانه آنلاین : در هنگام نوسانات شدید در صورتیکه احتیاج به فروش و خرید به فاصله زمانی اندک باشد به راحتی امکان پذیر می باشد زیرا دیگر زمانی برای جا به جائی وجه بین زریک و مشتری نیاز نمی باشد.

-افزایش سرعت در خرید : افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز حساب خود راشارژ نموده و در ساعات فعالیت بازار به راحتی فقط با انتخاب تعداد سکه مورد نظر خود و بدون طی کردن مراحل پرداخت سکه خریداری کنند.

لازم به توضیح است از آنجاییکه زریک این بخش را به منظور افزایش بهره وری مشتریان از سامانه خرید و فروش آنلاین ایجاد کرده است و وجه ريالی مشتریان به صورت امانت  نزد زریک می باشد با توجه به مسائل شرعی و قانونی ، زریک  به میزان نرخ سود بانکی روزشمار که از سوی بانک مرکزی 10% تعیین شده است در آخر ماه به موجودی ريالی کاربران سود تعلق می دهد که این سود به موجودی ريالی افراد اضافه می گردد.

معیار تعلق سود به حساب مشتریان کمترین مانده ريالی آن ها در طول روز می باشد.

کلیه دریافت وجه هایی که مبلغ آن کمتر از یک میلیون تومان باشد بعد از 4 روز کاری واریز می گردد.
همچنین افزایش موجودی هایی که در همان روز انجام بگیرد و در همان روز هم دریافت وجه ثبت گردد ، فردای آن روز وبه حساب افراد اریز می شود
 

نظرات

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.