پنجشنبه 22 آذر 1397 02:01
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کار معاملات آنلاین سکه و طلا

 

ساعت کاری فروشگاه زریک

 

 

 

 

شش سال از اولین معامله آنلاین طلا در ایران گذشت ، درست شش سال پیش در چنین روزهایی بازار طلا کشور روزهای پر نوسانی را پشت سر می گذاشت که در این نوسانات عده ای از بی اطلاعی افراد از قیمت های دقیق و اختلاف بیش از حد بین و خرید و فروش طلا سو استفاده می کردند و با تبعیض در بازار طلا فضایی آلوده به وجود آورده بودند و بی اعتمادی در این بازار پربازده ایجاد شده بود تا اینکه سامانه زریک به عنوان اولین سامانه معاملات آنلاین طلا در کشور فعالیت خود را آغاز کرد و با فراهم کردن بستری امن و اعلام قیمت های دقیق و به روز و ایجاد حداقل اختلاف بین خرید و فروش تبعیض را از میان برداشت و تحولی عظیم را در صنعت طلای کشور به وجود آورد.

اکنون بعد از گذشت چندین سال توانستیم با همراهی و استقبال معامله گران عزیز جایگاهی بزرگ در کشور پیدا کرده و با تلاش شبانه روزی مدیران مجموعه زریک موفق به دریافت ضمانت نامه از بانک های معتبر در قبال سرمایه مشتریان که به امانت نزد زریک قرار گرفته، شویم.

برخی از امکاناتی که در این سال ها از سوی زریک در معاملات آنلاین طلا بنیان گذاری شد به شرح زیر می باشد :

اکنون به مناسبت ششمین سالگرد فعالیت زریک و همراهی شما عزیزان پیشنهاد ویژه ای از سوی زریک به شرح زیر ارائه می گردد:

کلیه افرادیکه از روز یکم آذر ماه لغایت 30 آذرماه اقدام به دریافت ضمانت نامه نمایند از پرداخت کارمزد ضمانت نامه معاف می گردند و کلیه هزینه های صدور ضمانت نامه را زریک متقبل می شود.

همچنین در آغاز ششمین سال فعالیت خود بنا داریم تا شما همراهان همیشگی را شریک تجاری خود نماییم تا با اضافه کردن مشتریان جدید از سوی شما عزیزان ، سهمی از درآمد شرکت نصیب معرفان سامانه زریک شود.

امید است با تلاش شبانه روزی مدیران مجموعه زریک و فعالیت همراهان همیشگی سامانه هرچه سریعتر به هدف نهایی خود که تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور است برسیم.

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی