چهارشنبه 30 مهر 1399 13:15
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

زمان باقی مانده تا بسته شدن بازار:

6 ساعت و 44 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

قیمت جهانی طلا که روز پنج شنبه برای لحظاتی به پایین ترین حد خود در سه هفته اخیر رسیده بود امروز جمعه بار دیگر با افزایش نسبی روبرو شده است.
به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، افزایش رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه سوم 2013 میلادی و نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به متوقف شدن محرک پولی فدرال رزرو تاثیر زیادی بر کاهش قیمت طلا در روز گذشته داشته است.

بر اساس این گزارش اقدام بانک مرکزی اروپا در کاهش نرخ بهره به 0.25 درصد نیز موجب کاهش ارزش یورو در برابر دلار آمریکا شده است. وزارت بازرگانی آمریکا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد، رشد اقتصادی این کشور طی سه ماه سوم امسال به 2.8 درصد رسیده که این بالاترین رشد اقتصادی آمریکا در یک سال اخیر به شمار می رود.

سرمایه گذاران بین المللی اکنون منتظر انتشار گزارش وزارت کار آمریکا در خصوص وضعیت اشتغال و بیکاری هستند. این گزارش نیز تاثیر زیادی بر تحولات قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت.

قیمت هر اونس طلا امروز جمعه با 0.1 درصد افزایش به 1308.80 دلار رسیده است. قیمت طلا روز گذشته برای لحظاتی به کمتر از 1298 دلار رسید. قیمت طلا در هفته جاری تا کنون 0.5 درصد کاهش داشته است.

منبع : سایت طلا

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.