سه شنبه 02 بهمن 1397 02:52
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کار معاملات آنلاین سکه و طلا

 

ساعت کاری فروشگاه زریک

 

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، به نقل از پایگاه اینترنتی اینوستینگ، سرمایه گذاران بین المللی منتظر بازگشایی بازارهای مالی جهان پس از تعطیلات کریسمس هستند و اکثر توجهات متمرکز بر گزارش اشتغال آمریکا است که قرار است جمعه منتشر شود.بازارهای مالی جهان تمرکز زیادی بر روی انتشار متن مذاکرات نشست دسامبر فدرال رزرو آمریکا دارند.

در چین نیز فعالان بازار منتظر اعلام آمارهای مربوط به تولیدات صنعتی هستند تا وضعیت دومین اقتصاد بزرگ جهان روشن شود.منطقه یورو نیز روز جمعه آمارهای تورم را منتشر خواهد کرد و تحولات مربوط به رشد قیمت ها در کشورهای اروپایی تاثیر زیادی بر سیاست های پولی بانک مرکزی اروپا خواهد داشت.در بریتانیا نیز تجار و سرمایه گذاران منتظر اعلام آمارهای بخش مسکن و بخش صنعت و خدمات هستند. این در شرایطی است که مذاکرات برگزیت همچنان ادامه دارد و سرمایه گذاران بین المللی نگران تبعات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند.وزارت کار آمریکا قرار است جمعه امارهای اشتغال و نرخ بیکاری دسامبر را منتشر کند. پیش بینی می شود اقتصاد آمریکا طی ماه گذشته 189 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرده باشد. این رقم در ماه نوامبر نیز به 228 هزار فرصت شغلی رسیده بود.انتظار می رود نرخ بیکاری آمریکا نیز در ماه دسامبر بدون تغییر بوده و به 4.1 درصد رسیده باشد.فدرال رزرو قصد دارد چهارشنبه متن مذاکرات نشست دسامبر را منتشر کند. فدرال رزرو در سال 2017 میلادی 3 بار نرخ بهره را افزایش داده و آخرین بار در نشست دسامبر نرخ بهره را افزایش داده است. پیش بینی می شود فدرال رزرو در سال 2018 میلادی نیز همین روند را ادامه دهد.منطقه یورو روز جمعه آمارهای جدید نرخ تورم را اعلام می کند. انتظار می رود نرخ تورم کشورهای عضو یورو در ماه دسامبر به 1.4 درصد رسیده باشد. این رقم در نوامبر به 1.5 درصد رسیده بود. منطقه یورو هنوز نتوانسته است به هدف تورم 2 درصدی مورد نظر بانک مرکزی اروپا دست یابد.به نوشته طلا،بریتانیا روز سه شنبه آمارهای مربوط به تولیدات صنعتی را منتشر می کند. روز چهارشنبه آمارهای بخش مسکن و پنجشنبه نیز آمارهای بخش خدمات اعلام می شود. بانک مرکزی انگلیس در آخرین نشست خود در سال 2017 نرخ بهره را تغییر نداده است ولی در نشست نوامبر نرخ بهره را برای نخستین بار در ده سال اخیر افزایش داد.

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی