Notice: unserialize(): Error at offset 2 of 63 bytes in /home/zerikir/domains/zerik.ir/public_html/includes/bootstrap.inc on line 558 نوسانات شدید قیمت طلا پس از افشای تحقیقات مربوط به مشاور سابق امنیت ملی ترامپ | فروشگاه آنلاين طلا | تجارت الکترونیک زریک
پنجشنبه 26 مهر 1397 14:05
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 
نوع خرید زریک فروش زریک

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کار معاملات آنلاین سکه و طلا

 

ساعت کاری فروشگاه زریک

 

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، شبکه ای بی سی نیوز اعلام کرده است که مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید آماده همکاری با بازرسان قضایی است و احتمالا به آنها گفته است که دونالد ترامپ در جریان رقابت های انتخاباتی سال گذشته به وی دستور داده است تا با مقام های روسی ارتباط برقرار کند.

بر اساس این گزارش، افشای این اطلاعات به سرعت موجب کاهش ارزش دلار و شاخص سهام در بورس وال استریت شده است. سرمایه گذاران نگران هستند که اخبار سیاسی بتواند تاثیر منفی بر تصمیم سنای آمریکا برای حمایت از طرح پیشنهادی اصلاحات مالیاتی ترامپ داشته باشد.

البته میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان سنای آمریکا تاکید کرده است که آراء کافی در سنا وجود دارد تا طرح مالیاتی تصویب شود.

به اعتقاد برخی تحلیلگران اقتصادی، اخبار مربوط به فلین می تواند کاتالیزور خوبی برای افزایش تقاضا و قیمت جهانی طلا در روزهای آینده باشد.

قیمت هر اونس طلا در پایان مبادلات روز جمعه با 0.3 درصد افزایش به بیش از 1279 دلار رسیده است. قیمت طلا برای لحظاتی به بیش از 1289 دلار رسیده بود. قیمت طلا با این حال طی هفته گذشته با کاهش 0.8 درصدی روبرو شده است.

تحلیلگران کامرزبانک آلمان بر این باورند که تصویب اصلاحات مالیاتی در نهایت به ضرر قیمت طلا خواهد بود چرا که موجب افزایش تورم شده و در نهایت فدرال رزرو را مجبور به افزایش نرخ بهره خواهد کرد.

کاهش قیمت طلا در روزهای اخیر احتمالا تحت تاثیر افزایش شاخص سهام در بازارهای بین المللی و امیدواری ها نسبت به بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا در صورت تصویب طرح اصلاحات مالیاتی بوده است.

برخی کارشناسان بازار نیز معتقدند که قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1265 تا 1300 دلار در نوسان خواهد بود، محدوده قیمتی که در ماه نوامبر نیز حفظ شده است. این سخت ترین محدوده قیمت طلا در 12 سال اخیر به شمار می رود.

قیمت هر اونس نقره نیز با 0.6 درصد کاهش به 16.33 دلار رسیده است. قیمت نقره در هفته گذشته با کاهش 3.8 درصدی روبرو شده است. به نظر می رسد انتشار آمارهای مهم اقتصادی و نوسانات ارزش دلار تاثیر زیادی بر قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت.

 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

زریک امانت داری مطمئن

زریک در فضای مجازی و رسانه ملی