چهارشنبه 30 مهر 1399 14:05
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

زمان باقی مانده تا بسته شدن بازار:

5 ساعت و 54 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

نتایج تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد.
به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی فوربس؛ در حالی که قیمت جهانی طلا روز جمعه پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا و اعلام تصمیم بانک مرکزی اروپا مبنی بر کاهش نرخ بهره بار دیگر به کمتر از 1300 دلار در هر اونس رسیده نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که روند نزولی قیمت طلا طی هفته آینده نیز ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش از 18 کارشناس ارشد اقتصادی که در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز شرکت کرده اند 4 نفر به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند. 12 نفر نیز اعلام کردند که قیمت طلا در هفته آینده با کاهش روبرو خواهد شد و دو نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

هفته گذشته نیز اکثر کارشناسان اقتصادی در نظرسنجی کیتکو نیوز اعلام کرده بودند که قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد. قیمت طلا در هفته گذشته با افت 28 دلاری تا پایان روز جمعه روبرو شده است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی کاهش نرخ تورم منطقه یورو، کاهش نرخ بهره بانکی اروپا افزایش رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه سوم امسال و بهبود نسبی وضعیت بازار اشتغال طی ماه اکتبر تاثیر زیادی بر ادامه روند نزولی قیمت طلا خواهد داشت.

بر این اساس قیمت طلا طی روزهای گذشته تحت تاثیر افزایش چشمگیر ارزش دلار قرار داشته و با افت زیادی روبرو شده است.

 
 
منبع خبر: سایت طلا

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.