شنبه 08 آذر 1399 12:09
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

روز اخیر را می توان یکی از پرنوسان ترین روز های طلا دانست چرا که بر خلاف پیش بینی ها قیمت طلا به زیر 1700 دلار سقوط کرد و سپس رشد خود را از سر گرفت و حتی به 1740 دلار نیز رسید. در حال حاضر هر انس طلا در بازار جهانی 1730 دلار می باشد.

دیروز در های بازار جهانی بسته شده و الان در تعطیلات به سر می برد و تا باز شدن آن در صبح دوشنبه انتظار تغییر قیمت چندانی نمی رود. اما نکته حائز اهمیت آخرین قیمت طلا پیش از بسته شدن بازار است که 1730 دلار می باشد.بسیاری از کارشناسان از ماه پیش بر این عقیده بودند که 1730 دلار منطقه امنی برای طلا می باشد و طلا در این محدوده قیمتی واقعی و منطقی را تجربه می کند که از طرف بازار نیز حمایت می شود.

حال با وجود بازگشت طلا به این محدوده بسیاری از کارشناسان معتقدند که همچنان قرار است نوسانات بسیاری را در قیمت طلا شاهد باشیم اما بعضی نیز می گویند با توجه به شرایط موجود فقط رشد با شیب ملایم را شاهد خواهیم بود.مسائلی مانند نگرانی از موج دوم بیماری ناشی از ویروس کرونا یعنی کووید-19 ، نگرانی درباره بهبود اقتصاد آمریکا ، نگرانی از تورم قریب الوقوع در اروپا و آمریکا ، افزایش تنش ها میان چین و آمریکا و... باعث می شود تا تقریبا تمامی کارشناسان انتظار رشد قیمت طلا را داشته باشند اما نمی توان پیش بینی کرد که این رشد به آرامی صورت می گیرد یا با نوسانات شدید.

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.