دوشنبه 31 شهريور 1399 09:32
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

همواره سرمایه گذاران بیشترین توجه خود را به بازار های سهام و بازار های طلا می دهند و در شرایط متفاوت به سمت یکی از این دو متمایل می شوند و آن را به دیگری برمی گزینند. دلیل این امر چیست؟

بازار سهام به طور معمول می تواند سود های بالاتری را برای افراد به ارمغان بیاورد و در عین حال ضرر های بزرگتری را نیز ایجاد کند که به همین دلیل به آن یک بازار ریسک پذیر گفته می شود.طلا بر خلاف بورس به پناهگاه امن سرمایه معروف است. طلا به طور معمول می تواند تنش های اقتصادی و تورم را بی اثر کرده و سرمایه افراد حفظ کند.در واقع طلا به شکل دقیق معنای کلمه سود ده نیست و صرفا می تواند سرمایه شما را از خطر کم ارزش شدن یا از بین رفتن نجات دهد. اما بازار سهام می تواند سودبخش باشد هرچند به همراه ریسک بالایی است.بسیاری از بازار های سهام و البته ارز های دیجیتال در روز های جمعه دچار ریزش شدید شده و سرمایه گذاران در آن بازار ها متحمل ضرر یسیاری شدند.این موضوع به خصوص در شرایط کنونی که به نظر می رسد یک تورم جهانی را در پیش روی مان داریم از اهمیت دوچندانی برخوردار است.سرمایه گذاران هم اکنون بیش از پیش از سرمایه گذاری در بازار های سهام نگران خواهند شد و احساسات نسبت به بازار سهام منفی می شود.در شرایط کنونی و با یک آینده نگری می توان گفت که بهترین سرمایه گذاری موجود طلا می باشد. طلا با وجود اینکه در روز های اخیر دچار کاهش قیمت شده است به طور کلی همچنان همراه با روندی مثبت خواهد بود.طلا می تواند در برابر تورم پیش رو سرمایه شما را حفظ کند. همچنین شما می توانید با سرمایه گذاری در فلز زرد از خطر از بین رفتن سرمایه به طور کلی نیز نجات پیدا کنید.

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.