دوشنبه 31 شهريور 1399 10:28
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

در روز گذشته با وجود نوسانات بسیار زیادی که طلا از خود نشان داد در انتهای روز با قیمتی بالا تر از روز گذشته معامله شد. این می تواند نشانه ای برای برای بالا رفتن هر چه بیشتر طلا در روز های آینده باشد.با وجود قوی تر شدن دلار آمریکا و بالا رفتن شاخص آن و البته رشد اندک شاخص سهام ایالات متحده قیمت طلا در روز گذشته یک صعود نسبتا جزئی را از خود نشان داد که در نوع خود می تواند حیرت انگیز باشد.طلای جهانی در ابتدای روز گذشته تا 1911 دلار پایین آمد که و سپس با بازیابی خود تا حدود 1930 دلار در انتهای روز افزایش یافت.

سطح پشتیبانی کلیدی طلا در حال حاضر 1912 دلار می باشد. تا زمانی که طلا در بالا تر از این سطح حرکت کند می توان گفت که قیمت طلا همچنان صعودی خواهد بود.به طور کلی می توان گفت که طلا در نقطه 1912 دلار دارای پشتیبانی کلیدی می باشد. پشتیبانی وسیع بعدی را می توان 1900 دلار دانست.همچنین در بالای نمودار طلا در سطح 1948 دلار دارای مقاومت است. سطح بعدی مقاومت طلا 1975 دلار و مقاومت عمده طلا در سطح 2000 می باشد.

 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.