شنبه 08 آذر 1399 20:37
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد توافق جامع نهایی ۱+۵ با ایران احتمالاً شامل ظرفیت محدود غنی‌سازی ایران می‌شود.

«برنادت میهن» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز‌ سه‌شنبه در بیانیه‌ای در ارتباط با توافق ایران و 1+5 (آمریکا،انگلیس،فرانسه،روسیه،چین بعلاوه آلمان) اعلام کرد که توافق جامع نهایی 6 کشور با ایران شامل ظرفیت غنی‌سازی ایران می‌شود.

وی در بیانیه‌اش تصریح کرد: ما آمادگی داریم که در خصوص یک برنامه غنی‌سازی بسیار محدود مذاکره کنیم. اگر ما بتوانیم در خصوص تمامی این محدودیت‌های سخت به یک تفاهم برسیم، سپس مقدمه‌ای خواهیم داشت که شامل میزان بسیار نسبتاً کم از غنی‌سازی می‌شود که این میزان مرتبط با نیازهای واقعی ایران است و هرگونه قابلیت پیشرفت هسته‌ای در مدت زمان کوتاه را از بین می‌برد.

ژنرال «مایکل هایدن» افسر بازنشسته ارتش آمریکا همچنین اعتراف کرد که ایران حتی می‌تواند فعالیت‌ غنی‌سازی خود را تحت توافق 24 نوامبر (3 آذرماه) که بعد از سه دوره گفت‌وگوهای فشرده از ماه اکتبر در ژنو حاصل شد، حفظ کند.

مدیر سابق آژانس امنیت ملی آمریکا و سیا روز یکشنبه به فاکس‌نیوز با اشاره به توافق اولیه ایران و 1+5 اعلام کرد، ما غنی‌سازی هسته‌ای ایران را پذیرفته‌ایم.
 

 

منبع خبر: فارس

نظرات

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.