يكشنبه 30 شهريور 1399 02:04
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک


به گزارش سایت طلا، بازار سکه همزمان با رشد نسبی بهای طلا با افزایش آرامی همراه شده است، این درحالیست که با ظهور نشانه هایی از رونق این بازار و رشد روند خرید و فروش در هفته های پایانی سال، انتظار تقویت قیمتها را دور از انتظار قرار نداده است.

براساس این گزارش، در هفته گذشته بازار سکه با کم رونقی و افت شدید اقبال تقاضا، حرکتهای طلای جهانی را به صورت خفیف انعکاس و متأثر از روند آرام افزایشی دلار، ارزش سکه بهار آزادی را تا سطح 879 هزار تومان بالا آورد تا هفته ای افزایشی با تقویت 9 هزار تومانی این سکه رقم بخورد.

بنابراین گزارش، بازار سکه که تمایل زیادی به حفظ قیمتها در بازه کنونی دارد، اولین روز معاملاتی هفته را در هفته قبل در حالی آغاز کرد که افت طلای جهانی با تأخیر و به گونه ای تعدیل شده انعکاس و تنها از ارزش سکه بهار آزادی و سکه 1 گرمی 2500 و 1 هزار تومان کسر شد و قیمت این سکه ها به 870 و 169هزار تومان رسید اما بهای نیم سکه با رشد دلار داخل 1 هزار تومان افزایش یافت.

در روز یکشنبه بازار سکه در غیاب بازارهای جهانی طلا و با وجود ثبات دلار داخل به جبران قیمتها پرداخت که ادامه این روند در روز دوشنبه ارزش سکه را به 874 هزار تومان رساند که البته ربع و سکه 1 گرمی 1 هزار تومان کاهش یافتند.

گزارش سایت طلا حاکیست، در روز سه شنبه بازار سکه به رغم رشد طلا در بازارهای جهانی تغییر چندانی را در نرخ انواع سکه نداد و با گامهای ملایم افزایشی ارزش هر قطعه سکه بهار آزادی را در روز پنج شنبه به 879 هزار تومان رساند که نسبت به روز شنبه 9 هزار تومان افزایش بها را به ثبت رساند.

سایر سکه ها نیز با نوسان محدود در پایان معاملات روز پنج شنبه در هر نیم و ربع سکه به 442 و 262 هزار تومان و هر سکه 1 گرمی به 171 هزار تومان رسیدند.

بازار سکه که با اونس جهانی همراستاست به علت سطح بسیار پایین معاملات و رکود سعی در تعدیل تغییرات و حرکتهای آرام سکه های طلایی دارد که این امر کمک شایانی به ثبات نسبی و آرامش بازار کرده است./ج

منبع خبر : سایت طلا
مورخ : 1392.11.20

نظرات

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
  • ادرس های صفحه وب و نشانی های پست الکترونیک به طور خودکار به لینک تبدیل می شوند.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف ها به طور خودکار تجزیه می شوند.

لطلاعات بیشتر درباره گزینه های قالب بندی

Image CAPTCHA

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.