شنبه 10 خرداد 1399 10:24
  تخفیف های زریک  فیس بوک زریک  تحلیل بازار طلا  توئیتر زریک  اینستاگرام زریک  تلگرام زریک  تقویم اقتصادی جهان  وب سرویس قیمت طلا و سکه  سایت های مرتبط با طلا و سکه و ارز

 

 

 

نوع خرید زریک فروش زریک

زمان باقی مانده تا باز شدن بازار:

35 دقیقه

ساعت کاری مجموعه زریک

ساعت کاری فروشگاه زریک

رييس پليس فتا استان قم با اشاره به دور اول سفرهاي تابستاني گفت: مسافران اطلاعات سفرشان را در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک نگذارند.

 

به گزارش مهر، سرهنگ حسن محمد رضايي بر عدم دريافت بلوتوث‌هاي ناشناس در مکان‌هايي مانند اتوبوس، قطارتاکيد کرد و گفت: مردم بايد از خريد گوشي و سيم کارت دست دوم که نسبت به سابقه آن اطمينان ندارند پرهيز و در صورت خريد قبل از استفاده آن را به طور کامل به تنظيمات کارخانه ريست کنند.

 

وي افزود: شهروندان از قرار دادن تصاوير و فايل ها خصوصي بر روي دستگاه‌هاي الکترونيکي قابل حمل نظير موبايل و لپ تاپ پرهيز کرده و به دقت مواظب دستگاه‌هاي حامل داده، شامل گوشي تلفن همراه، دوربين عكاسي و هرنوع حافظه جانبي همراه خود باشند.

 

رئيس پليس فتا استان قم از عدم اطلاعات مهم مالي و شخصي در هنگام مکالمه با تلفن همراه در مکان‌هاي عمومي تاکيد کرد و گفت: قبل از شروع کار با دستگاه ATM کيبورد و دهانه ورود کارت را بررسي کرده تا دستکاري نشده باشد.

 

رضايي از مسافران خواست، اطلاعات سفر خود را در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک نگذارند و پس از اتمام کار در کافي‌نت‌ها از حساب کاربري خود در شبکه‌هاي اجتماعي و ايميل‌ها خارج و تاريخچه مرورگر را پاک کنند.

 

رئيس پليس فتاي قم اظهار داشت: بر روي لپ تاپ يا ساير وسايل الکترونيکي خود (بايوس، سيستم عامل و فايل‌هاي حساس) رمز عبور قدرتمند گذاشته تا در صورت به سرقت رفتن يا مفقود شدن، اطلاعات آن به راحتي قابل سرقت نباشد.

 

تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰

 

 

نمودار 24 ساعته اونس طلا

تاریخچه کامل اونس طلا

به منظور انجام معاملات در سامانه و فروشگاه زریک ارسال و ارائه کارت ملی و شناسنامه الزامیست.